راهکار ها بر اساس صنایع

image

با بالاتر رفتن انتظارات مشتریان ، نیاز به نوآوری در صنعت خود امری حیاتی میشود. تا پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشید و بتوانید تصمیم گیری درستی از مسائل پیشرو داشته باشید.با راه حل های نرم افزاری سپاکو تمام چالش های کاری خویش را مرتفع سازید، که شامل مجموعه ایی از سخت افزار، نرم افزار و خدمات و پشتیبانی می باشد

راه حل های صنعتی سپاکو

فروشگاهی

وقت آن رسیداست که روش های هوشمند را جایگزین روش های سنتی کنید تا لذت تجربه یکپارچه و منظم تر شدن را احساس کنید.

حمل و نقل

کلید موفقیت در صنعت حمل و نقل زمانبندی ، ردیابی و ایمنی است. با استفاده از راهکارهای بارکدی و RFID شرکت سپاکو ، از کارایی و قابلیت پیش بینی عملیات خود اطمینان حاصل نمایید.

انرژی (نفت و گاز)

سازمان های انرژی جزوه مشاغلی هستد که تعداد زیادی پرسنل و تجهیزات خاص و شرایط سخت دارند. فناوران سپاکو در کنار شماست تا با ارائه راه حل های مقاوم در برابر شرایط سخت که بتوند تمام چالش های شما را پوشش دهد و به شما یاری رساند.

بهداشت و درمان

صنعت بهداشت و درمان به طور مدام در حال پیشرفت می باشد. یکی از اصلی ترین وظایف این صنعت ایجاد محیطی امن برای کارمندان و بیماران است. بزرگترین چالش پیش روی کادر درمان ارائه خدمات عالی به بیماران است که اغلب هنگام ارائه خدمات به مشکل میخورند. فناوران سپاکو با ارائه فناوری های مورد نیازتان به کادر درمان در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به بیماران کمک میکند. و در آینده نزدیک شاهد کارایی و بهبود عملکرد سازمان خود هستید.

دانشگاهی

ما تاثیر فناوری بارکد و چاپ را در بهبود خدمات و افزایش بازدهی در محیط های دانشگاهی و کتابخانه ها به خوبی درک کرده ایم فناوران سپاکو با پیاده سازی راهکار ها مناسب ، مشکلات اساسی در این حوزه را از میان برمیدارد.